arneon-logo-195x158
Wiemy jak powstaje światło
arneon-logo-195x158
Malujemy światłem
arneon-logo-195x158
Odmień swoją przestrzeń
arneon-logo-195x158
Good vibes only
Poprzedni
Następny

PROJEKT

Początkiem każdej dobrze przygotowanej produkcji świetlnej w której atutem mają być neony, jest dobrze przygotowany projekt zespalający typografię z technologią termicznego formowania szkła.

PRODUKCJA

Dzięki odpowiednio przygotowanemu projektowi powstaje neon, dzieje się to pod sprawnymi palcami formierzy nadających najbardziej optymalny kształt szklanej rurce zgodnie z założeniami projektu.

ŚWIATŁO

Ostatnim etapem jest wypełnienie uformowanej rurki gazem szlachetnym. Dzięki podłączeniu elektrod i przepuszczenia przez nie prądu elektrycznego, gaz w rurce zaczyna emitować światło.

TWÓJ DOM

Tak przygotowany neon może mieć zastosowanie jak najbardziej użytkowe - jako świetlny element dekoracyjny w twoim domu. Możesz zmienić neonowym światłem klimat pomieszczenia za pomocą jednego pstryknięcia wyłącznika.

REKLAMA

Nie byłoby współczesnej reklamy zewnętrznej bez neonów, od czasu kiedy Nicola Tesla rozświetlił neonowym światłem wystawę w Chicago w roku 1893 - neony niepodzielnie zapanowały na scenie reklamy zewnętrznej.

REALIZACJE

Nasza firma na przestrzeni ponad 20 lat zrealizowała wiele produkcji świetlnych zarówno użytkowych jak i reklamy zewnętrznej. Zapraszamy do zapoznania się z galerią realizacji reklamy neonowej jak i neonów użytkowych.

Twój NEON

arneon-logotyp-311x252-W

AR NEON jest producentem neonów i innych reklam świetlnych posiadającym 25-letnie doświadczenie.
Wydajność metod produkcji stosowanych w naszej firmie pozwala nam zapewnić konkurencyjne ceny gotowych produktów przy zachowaniu najwyższej jakości. Nasz zespół to wyspecjalizowani fachowcy, często z duszą artysty.

Nasi klienci mogą korzystać z szerokiej gamy gotowych wzorów neonów lub zlecić nam wykonanie całkowicie indywidualnych, w pełni oryginalnych projektów.

Nasze neony świetnie prezentują się w domowych czy studyjnych wnętrzach jak i w reklamie zewnętrznej.

Wszystkie nasze wyroby i neony objęte są gwarancją i serwisem pogwarancyjnym.

Zapraszam do współpracy
Jacek Zamojski
założyciel i właściciel ARNEON

Zachęcamy do kontaktu z nami z pomocą poniższego formularza:

Copyright ArNeon © 2017 

Translate »

608 371 595