Neony świetlne dla hal – hit Arneon.com!

Neony świetlne dla hal – hit Arneon.com!

Neony w formie podświetlonego logotypu to jedna z najbardziej efektownych form reklamy, na którą decydują się przedstawiciele wszystkich niemal branż. Tym bardziej warto rozważyć stworzenie takiej reklamy neonowej, jeśli jako wystawcy często bierzemy udział w targach towarowych organizowanych na dużych powierzchniach hal. Napisy neonowe nawiązujące do projektu zawartego w logo, efektowne lightboxy, przyciągające uwagę podświetlane kasetony, prostsze rozwiązania z wykorzystaniem materiałów POS – to wszystko znajdziecie w bogatej ofercie Arneon.com! W końcu 20 lat tradycji na rynku produkcji reklam neonowych zobowiązuje!

Reklama neonowa dla dużych powierzchni

To właśnie w halach wielkopowierzchniowych handel odbywa się najprężniej. Z ich dobrodziejstwa skwapliwie korzysta również cały dział wystawiennictwa. Reklama neonowa na hali pozwala wyróżnić się każdej z prezentujących się tam marek. Znacznie szybciej zauważa się stoisko, na którym zostały zamontowane napisy neonowe, niż punkt sprzedaży z szyldem pozbawionym efektu świetlnego, tak bardzo istotnego w szybkim zauważeniu przez Klienta. Kolorowe napisy neonowe działają na zmysł naszego wzroku szybciej, niż proste formy reklamowe o bladej kolorystyce, którą w tłumie wystawców i odwiedzających czasami trudno zauważyć. Myli się ten, kto uważa, że producent neonów tworząc nowy projekt patrzy jedynie na aspekt wizualny.

Neony i ich funkcje na halach

Każda reklama neonowa powinna nie tylko ładnie wyglądać, ale również spełniać funkcje praktyczne, tym bardziej, jeśli ma być umieszczona w miejscu, gdzie pojawi się nawet kilkadziesiąt tysięcy odwiedzających. W pierwszej kolejności napisy neonowe określają identyfikację wizualną firmy, pozwalają na łatwiejsze jej zapamiętanie w masowej świadomości.

Druga funkcja to właściwe zaznaczenie lokalizacji danej firmy. Patrząc na taki neon dokładnie widzimy, gdzie się udać, by sprawdzić ofertę danego wystawcy. Każdy producent napisów reklamowych szykując projekt na targi, które odbędą się na zamkniętej przestrzeni, musi pamiętać o zasadach, by reklama neonowa została zrealizowana przy zachowaniu zasad dozwolonej wielkości. Rozmiary typowej reklamy zewnętrznej odpadają. Napisy reklamowe na hali? Owszem, ale raczej nie w postaci totemów. Zdecydowanie lepiej prezentują się litery blokowe, podświetlane logotypy lub podwieszane neony.

Napisy neonowe – kreatywna aranżacja na hali

Lightbox to najbardziej polecana reklama do użycia na halach towarowych. W ten sposób łatwo i szybko można udostępniać wszelkie info na temat nowości i promocji. Producent neonów może zaproponować kaseton jedno lub dwustronny. Dodatkowym wzmocnieniem widoczności mogą być także specjalnie podświetlane boki. Najbardziej rozbudowaną formą reklamy są lightboxy w formie rolling. Tutaj możemy skorzystać z bogatych opcji, gdzie istnieje opcja tymczasowej zmiany grafiki w dowolnie wybranym momencie. To znakomite rozwiązanie dla tych wystawców, którym najbardziej zależy na dynamicznej ekspozycji, która przyciągnie największe rzesze zainteresowanych ofertą.